Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

Adı, soyadı və atasının adı Vəzifəsi Telefon nömrəsi
1 Fərəcov Zakir Fərəc oğlu İcra Hakimiyyətinin başçısı 654-53-17
2 Səmədov  Teymur Qırımxan oğlu Başçının 1-ci müavini 655-22-91
3 Quluyev Akif İsağa oğlu Başçının müavini  655-91-44
4 Əliyev Gündüz Aydın oğlu Başçının müavini - Şəhər təsərrüfatı şöbəsinin müdiri vəzifəsini icra edən 654-20-02
5 Hüseynov Fəzail Ağar oğlu Başçının müavini - Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri 655-54-82
6 Müzəffərova Ülviyyə Baba qızı Başçının müavini - İctima-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri 654-20-88
7 Fərəcov Yalçın Abbasəli oğlu Başçısının köməkçisi 654-01-02
8 Vəliyev Mehman Mail oğlu Böyük məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi 655-24-98
9 Eyvazova Aynur Vaqif qızı Aparıcı məsləhətçi- Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi  üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu 655-91-04
10 Quliyeva Aidə Əmirqulu qızı Baş mütəxəssis 655-25-18
İnformasiya təminatı və təhlil sektoru
1 Ərəbova Fəxriyə Fikrət qızı Sektor müdiri 654-09-88
2 Xəlilzadə Nuranə Elşən qızı Aparıcı məsləhətçi 655-58-26
Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi
1 Əliyev Gündüz Aydın oğlu Şöbə müdiri 654-20-02
2 Qocayev Eyvaz Vaqif oğlu Baş məsləhətçi 654-47-25
3 Əzimov Sevindik Şükür oğlu Baş məsləhətçi 655-57-30
4 Mütəllimli Orxan Fərrux oğlu Böyük məsləhətçi 655-25-07
Hüquq şöbəsi
1 Hidayətova Laiqə Nəriman qızı Şöbə müdiri 654-01-91
2   Məsləhətçi 655-58-91
İctimai-siyasi  və humanitar məsələlər şöbəsi
1 Kazımov Fərman Vəli oğlu Şöbə müdirinin müavini-dini qurumlarla işin təşkilatçısı 655-35-35
2 Quliyev Elman Salman oğlu Baş məsləhətçi 655-78-03
3 Nəcəfova Mehriban Novruz qızı Baş məsləhətçi 655-29-05
4   Baş məsləhətçi  
Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi
1 Əhmədov Rəhimdil Qılınc oğlu Baş məsləhətçi 655-14-48
2 Abbasov Əli Hidayət oğlu Baş məsləhətçi 655-65-85
3 Hacıyeva Təranə Sabir qızı Baş məsləhətçi 655-65-17
4 Əliyeva Nailə Novruz qızı Aparıcı məsləhətçi  
    İstehsal və xidmət sahələri sektoru
1 Fərhadov Araz Bayram oğlu Sektor müdiri 654-47-41
2 Əsgərov Firudin Nəriman oğlu Baş məsləhətçi 655-31-30
3 Məmmədov Rifat Nadir oğlu Baş məsləhətçi 644-53-80
Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi
1 Hacı-zadə Tərlan Əziz oğlu Şöbə müdiri 654-09-49
2 Süleymanlı Zaur Eldar oğlu Böyük məsləhərtçi 654-09-49
Memarlıq və tikinti şöbəsi
1 Xudadatov Adil Şirindil oğlu Şöbə müdiri-baş memar 654-44-60
2 Əsgərov Baba Niyaz oğlu Baş məsləhətçi(mühəndis) 655-23-08
3 Əsədullayev Səməd Seyfulla oğlu Böyük məsləhətçi 654-47-41
Şəhər təsərrüfatı şöbəsi
1   Baş məsləhətçi 655-22-48
2 Qənbərov Nazim Nəcəf oğlu Baş məsləhətçi 655-54-49
3 Şamxallı Toğrul Çərkəz oğlu Baş məsləhətçi 655-66-60
4 Eminbəyli Kənan Rasim oğlu Böyük məsləhətçi 655-66-60
5 Əsədov Ramil Hüseyn oğlu Böyük məsləhətçi 655-07-02
Mənzil təsərrüfatı və mənzillərin uçotu şöbəsi
1 Əsədova  Sədaqət Şamil qızı Şöbə müdiri 654-05-85
2 Kamilova Zeynəb Qurban qızı Məsləhətçi 655-39-27
3 Quliyeva Sevinc Elmar qızı Məsləhətçi 655-37-26
Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi
1 Əhmədova Natəvan Etibar qızı Şöbə müdiri 655-22-73
2 Məmmədova Fatimə Azər qızı Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı) 655-91-93
3 Qədimova Vəfa Akif qızı Məsləhətçi 655-91-10
      Vətəndaşların qəbulu və müraciətləri ilə iş sektoru
4 Qəmbərov Elşən Vahid oğlu Sektor müdiri 655-91-92
5 Nəcəfova Səkinə Rauf qızı Məsləhətçi (dəftərxana işinin aparıcısı ) 655-87-29
6 Babazadə Nurcahan İsmayıl qızı Məsləhətçi 655-37-52
7 Nağıyeva Xalidə Cahangir qızı Məsləhətçi 655-22-91
8 Şahverənli Jalə Ərşad qızı Məsləhətçi 655-22-56
9 Abbasova Gülənbər Şıxəli qızı Məsləhətçi 655-84-82
10 Tarverdiyeva Lalə Hüseyn qızı Məsləhətçi 655-85-98
Mühasibat
1 Ağayeva Zöhrə Gəray qızı Sektor müdiri-baş mühasib 655-31-16
2 Əsədova Ofeliya Məhəmmədəli qızı Aparıcı məsləhətçi (mühasib) 655-91-85
 
1 Əhmədov Eldar Hüseyn Baş mütəxəssis - komendant  
Sumqayıt şəhər İcra hakimiyyətinin Hacı Zeynalabdin qəsəbəsi üzrə nümayəndəliyi
1 Hacıyeva Lalə Zülfü qızı İcra nümayəndəsi 643-02-00
Sumqayıt şəhər İcra hakimiyyətinin Corat qəsəbəsi üzrə nümayəndəliyi
1 Əliyev Elvaris Rüstəm oğlu İcra nümayəndəsi 648-01-38
Sumqayıt şəhər İcra hakimiyyəti başçısının 1 nömrəli  sahə inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
1 Vəliyev Mübariz İbrahim oğlu İcra nümayəndəsi 654-03-05
Sumqayıt şəhər İcra hakimiyyəti başçısının 2 nömrəli  sahə inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
1 Mansurzadə Elxan Ağəddin İcra nümayəndəsi 652-15-00
Sumqayıt şəhər İcra hakimiyyəti başçısının 3 nömrəli  sahə inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
1 Məmmədov Ceyhun Vəli oğlu İcra nümayəndəsi 656-73-51
Sumqayıt şəhər İcra hakimiyyəti başçısının 4 nömrəli  sahə inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
1 Abbasov Anar Rafiq oğlu İcra nümayəndəsi 656-02-25

 

Keçidlər